Комп'ютерний стіл, письмовий стіл на дві висувні ящики з фасадами без ручок FHS-6






Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з двома ящиками на телескопічних напрямних
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП
- Ящики тумби відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1250 / В 755 / Г 516 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 29 кг
Стіл упакована в 1 пачку:
1330*575*110мм.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Ширина | 1250 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 516 мм |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


