
Шафа для речей у передпокій, пенал модульний з полицями в спальню FHS-13 Дуб Сонома
4 527 ₴
- В наявності
- Код: fs-13-son
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна шафа пенал для речей FHS-13 можна з компонувати з декількох штук і зібрати повноцінну шафу потрібного вам розміру.
Двері пенала можна встановити як на ліву так і на праву сторону.
За дверцятами пенала 4 полки, також є модель з іншим внутрішнім наповненням пенал з двома полицями та штангою FHS-12






Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 2190 / Г 520 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 67 кг
Розмір упаковки:
1) 2220*665*60 мм. 44кг
2) 690*580*95 мм. 23кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 4 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 527 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


