Комп’ютерний стіл з полицями id -186 – це ідеальне рішення для комфортної роботи та навчання. Завдяки продуманому дизайну він забезпечує зручне розміщення комп’ютера, аксесуарів і документів. Полиці дозволяють раціонально використовувати простір, зберігати книги, папки, оргтехніку та декоративні елементи.
Стіл виготовлений із міцних і довговічних матеріалів, стійкий до навантажень і чудово вписується в будь-який інтер’єр.
Розміри
- Ширина 1100 мм
- Висота 756 мм
- Глубина 598 мм
Стіл виготовляється в таких кольорах: Білий, Білий/Бетон, Білий/Дуб Сонома, Білий/Чорний, Бетон, Дуб Сонома, Чорний.







Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Встроенный стеллаж | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество открытых полок | 5 шт |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Особенности | Встроенный стеллаж |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол письменный |
| Тип стола | прямой |
| Толщина | 16 мм |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 756 мм |
| Глубина | 598 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 016 ₴
- Способ упаковки: Доставляется в разобраном виде Новой Почтой. В комплекте вся необходимая фурнитура и схема для сборки

