Стіл комп'ютерний стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони у домашніх умовах.
Переваги столу:
-Займає мінімальну площу.
-Поверхня, що легко очищається.
-Трансформується у 3 положення.
-Універсальність:
Можна використовувати і для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером.
-Підходить для вітальні, спальні, кабінету, офісу.
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для вашої дитини.
Матеріал:
ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Повернутий на 90°:
Ш 1200/В 766/Г 1180 мм
У розкладеному вигляді:
Ш 1964/В 766/Г 500 мм
У складеному вигляді:
Ш 1200/В 766/Г 500 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Особливості | Поворотна стільниця |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 837 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання






