Комплект навісних полиць для книг та декору.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
1шт - Ш 302 / В 302 / Г 148мм
1шт - Ш 252 / В 252 / Г 148 мм
1шт - Ш 202 / В 202 / Г 148 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 6 кг
Розмір упаковки: 60/23/11 см
Доступні для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 302 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 302 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


