Комплект навісних полиць для книг та декору. FHG0037






Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
1шт - Ш 600 / В 100 / Г 150 мм
1шт - Ш 450 / В 100 / Г 150 мм
1шт - Ш 300 / В 100 / Г 150 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 4 кг
Розмір упаковки: 60/23/11 см
Доступні для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


