Полиця змійка, кутова настінна. FHG0045




Полиця для декору на п'ять відсіків, невелика полиця для дрібних речей.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 200 / В 1224 / Г 200 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 5 кг
Розмір упаковки: 29/29/19 см
Доступна для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1224 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 5 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


