Полиця для книг та декору, невелика навісна полиця для дрібних речей.





Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 150 / Г 166 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 3 кг
Розмір упаковки: 80 / 24 / 6см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 800 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 166 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

