Полиця настінна, пряма, подвійна FHT-4
класичне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Має отвори під кріплення із прихованою фіксацією. Завдяки такому методу кріплення гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.






Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1100/В 250/Г 216 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 6,5 кг
Розмір упаковки: 120/32/6см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Бетон/білий, Дуб Сонома/Антрацит, Сонома/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1100 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 218 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання




