Навісний комп'ютерний стіл стане відмінним рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Поверхня, що легко очищається.
- Бічні полиці регулюються за висотою, що дозволяє підібрати оптимальну висоту ніш під Ваші потреби.
- Універсальність: можна використовувати і для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером, підходить для вітальні, спальні, кабінету, офісу.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1100/В 750/Г 490
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Розмір упаковки:
1) 1170 * 590 * 85мм. 23кг.
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

