Туалетний столик стане відмінним рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Туалетний столик стане відмінним рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Поверхня, що легко очищається.
- Висувний ящик
- За дверцятами полку
Ви також можете використовувати його як письмовий стіл для вашої дитини.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 802 / В 740 / Г 443
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 28 кг
Розмір упаковки: 90/52/14 см
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 74 см |
| Глибина столика | 44.3 см |
| Довжина столика | 80.2 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тумба | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 359 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


