
Стіл письмовий, комп'ютерний з тумбою на одну скриньку та дверцятами FHS-3 Білий
2 434 ₴
- В наявності
- Код: fs-3-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий, комп'ютерний з тумбою на один ящик і дверцятами FHS-3






Компактний столик для роботи та навчання з тумбою на 1 ящик і 1 дверцята, за дверцятами полиця
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 760 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 38 кг
Розмір упаковки:
1) 1280 * 570 * 60мм. 21кг.
2) 815 * 540 * 85мм. 17кг.
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 434 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

