
Стіл письмовий з полицями праворуч, для ноутбука та комп'ютера FHS15 Білий
2 003 ₴
- В наявності
- Код: fs-15-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний стіл із дуже цікавим дизайном.
Оснащений полицями для книг та декору












Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1416 / В 1226 / Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 30 кг
Стіл упакований в 1 пачку: 1490*690*70мм
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1416 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 1226 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1416 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1416 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Так |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 003 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

