Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 760 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 17 кг
Стіл упакований в 1 пачку: 870*560*75мм.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 800 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання








