Стильний та ергономічний стіл виконаний у сучасному стилі Лофт
Дизайнерський стіл FHX-1 підвищить візуальну привабливість вашого кабінету, будинку або офісу.
Сучасний стиль столу, підкреслений чіткими лініями, чудова витонченість та елегантний дизайн неодмінно прикрасить більшість інтер'єрів.
Переваги столу:
- сучасний стиль
- масивна стільниця завтовшки 32мм
- красиві кольори ламінованого ДСП
- міцний металевий каркас, з порошковим фарбуванням
- регульовані ніжки, допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі.
Матеріал: ДСП Ламіноване 32мм
Ніжки металеві 40*25мм
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 760 / Г 550 мм








Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 31 кг
Стіл упакований у дві пачки:
1. 1290*740*50мм
2. 800*540*130мм
Доступний для замовлення у кольорах
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


