
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл із двома ящиками Loft FHX-2 Білий
4 179 ₴
- В наявності
- Код: fx-2-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний та ергономічний стіл виконаний у сучасному стилі Лофт
Дизайнерський стіл FHX-2 підвищить візуальну привабливість вашого кабінету, будинку або офісу.
Сучасний стиль столу, підкреслений чіткими лініями, чудова витонченість та елегантний дизайн неодмінно прикрасить більшість інтер'єрів.
Переваги столу:
- Сучасний стиль
- дві місткі ящики на телескопічних напрямних
- красиві кольори ламінованого ДСП
- міцний металевий каркас, з порошковим фарбуванням
- регульовані ніжки, допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Ніжки металеві 40*25мм
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1100 / В 760 / Г 536 мм





Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 32 кг
Стіл упакований у дві пачки:
1. 1180*590*70мм
2. 820*510*170мм
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 536 мм |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 179 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

