
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з тумбою на три висувні ящики Loft FHX-3 Білий
6 399 ₴
- В наявності
- Код: fx-3-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний та ергономічний стіл виконаний у сучасному стилі Лофт
Дизайнерський стіл FHX-3 підвищить візуальну привабливість вашого кабінету, будинку або офісу.
Сучасний стиль столу, підкреслений чіткими лініями, чудова витонченість та елегантний дизайн неодмінно прикрасить більшість інтер'єрів.
Масивна стільниця товщиною 32 мм виготовлена з ДСП з ламінованим покриттям, що має високу зносостійкість.
Міцні, надійні, але в той же час елегантні металеві ніжки є надійною опорою для письмового столу.
Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з трьома ящиками на телескопічних напрямних.
- Тумбу можна розмістити, як зручно – з правого чи з лівого боку
- Масивна стільниця завтовшки 32 мм.
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП
- Міцний металевий каркас, з порошковим фарбуванням
- Регульовані ніжки допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі.
Матеріал:
Корпус: ДСП Ламіноване 16мм
Стільниця: ДСП Ламіноване 32мм
Ніжки металеві 40*25мм
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 760 / Г 600 мм









Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 55 кг
Стіл упакований у дві пачки:
1. 1280*690*65мм
2. 820*590*160мм
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Бетон Тефра, БетонТемний, Дуб Аппалачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 760 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

