
Шафа для речей, пенал модульна з полицями та ящиками в спальню FHS-14 Білий
5 092 ₴
- В наявності
- Код: fs-14-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна шафа пенал для речей FHS-14 можна з компонувати з декількох штук і зібрати повноцінну шафу потрібного вам розміру. Шафа з двома дверима та двома ящиками. За дверима пеналу 6 полиць для зберігання, також є модель з іншим внутрішнім наповненням пенал з двома полицями і штангою FHS-12 і з 4 полицями FHS-13
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 600 / В 2190 / Г 520 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 83 кг
Розмір упаковки:
1) 2220*580*49мм 28кг
2) 680*570*120мм 23кг
3) 1045*660*90мм 32кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 092 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання





