
Шафа для одягу розпашна 2 двері, платтяна з двома полицями і штангою FHS-9 Білий
5 572 ₴
- В наявності
- Код: fs-9-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика стильна шафа
за дверцятами штанга для одягу, зверху і знизу полиці
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 2190 / Г 520 мм






Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 79 кг
Розмір упаковки:
1) 2200*570*52
29кг
2) 2200*570*49
25кг
3) 1080 * 575 * 105
25кг
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2190 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 572 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


