
Шафа у ванну, Підлоговий пенал з полицями FHG-005 Білий
2 185 ₴
- В наявності
- Код: fg-005-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду, компактний пенал з 6 полицями.
Не займає багато місця, функціональний та практичний.
Два відкритих і чотири закритих відсіки для зберігання.
Полиці регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб.
Дверцята можна встановити як на праву так і на ліву сторону.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 301 / В 1900 / Г 301
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 26 кг
Розмір упаковки: 118*38*14 см
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Дуб Аппалачі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дзеркальної шафи | |
| Висота шафи | 1900 мм |
| Глибина шафи | 301 мм |
| Ширина шафи | 301 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки для білизни | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у пазобраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання







