Шафа в передпокій для взуття на шість полиць і штангою з гачками під чобітки.
Полиці регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри
Ш 800 / В 1780 / Г 390 мм





Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 66 кг
Шафа упакована в три пачки:
1. 183*45*49 см
2. 183*48*55 см
3. 91*46*14 см
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1780 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 390 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 5 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴

