Стильна приліжкова , тумба виконана в сучасному стилі
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 540 / Г , 420 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 30 кг
Розмір упаковки:
1) 90*60*20 см , 27 кг
2) , 50*30*5 см , 3 кг

Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит , \ , Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 54 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Ширина тумби | 80 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| колір | |
| Цвет Тумбы | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання








