
Тумба приліжкова з висувними ящиками з чорною ручкою FHT-3 Дуб Сонома
1 545 ₴
- В наявності
- Код: ft-3-son
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна приліжкова , тумба виконана в сучасному стилі
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 450 / В 490 / Г 350 мм







Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 15 кг
Розмір упаковки:
1) 53*41*11 см , 15 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома,
Дуб Сонома/Білий, , Бетон/Білий,
Дуб Сонома/Антрацит, Білий/Антрацит,
Білий/Дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб Сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

