Тумба FHS-21 може вмістити до 12 пар взуття, не займає багато місця, що дозволяє використовувати цю модель навіть у найвужчих приміщеннях.
Практична та стильна тумба з підкресленим мінімалізмом.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 590 / В 1200 / Г 280 мм








Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 23 кг
Тумба упакована в 2 пачки
1) 125*56*9 см. 16кг.
2) 63*45*7 см. 9кг.
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Дуб Сонома \ Білий, Бетон \ Білий,
Венге Темний \ Білий, Антрацит \ Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 287 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.


