Комод на 4 ящики з двома дверцятами FHS-4
Великий, глибокий комод з 4 ящика та двома дверцятами,
за кожними дверцятами по 2 полиці всерединіМатеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1500/В 840/Г 520 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага: 86 кг
Розмір упаковки:
1) 1575 * 570 * 55 24кг
2) 840 * 570 * 110 27кг
3) 890 * 555 * 125 35кг
Доступний для замовлення в таких кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 964 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


