Тумба FHT-207 може вмістити до 16 пар взуття, не займає багато місця, що дозволяє використовувати цю модель навіть у найвужчих приміщеннях.
Практична та стильна тумба з підкресленим мінімалізмом.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 700 / В 920 / Г 280 мм






















Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 27 кг
Тумба упакована в 2 пачки
1) 95*62*6 см. 20кг.
2) 74*44*6 см. 7 кг.
Доступна для замовлення в кольорах: Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит Дуб Сонома/Білий, Дуб Сонома/Бетон, Дуб Сонома/Венге Темний, Дуб Сонома/Антрацит, Бетон/Білий, Бетон/Дуб Сонома, Бетон/Венге Темний, Бетон/Антрацит, Венге Темний/Білий, Венге Темний/Дуб Сонома, Венге Темний/Бетон, Венге Темний/Антрацит Антрацит/Білий, Антрацит/Дуб Сонома, Антрацит/Бетон, Антрацит/Венге ТемнийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 385 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


