Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду, та інших речей для ванної кімнати. Практична та функціональна підлогова тумба яка встановлюється прямо над пральною машинкою. Два відкритих і два закритих відсіки для зберігання. Полиці регулюються за висотою відповідно до індивідуальних потреб. Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм Розміри (Ш/В/Г): Ш 640 / В 1900 / Г 250 мм Проріз під пральну машину: Ш 608 / В 932 мм
Розмір упаковки: 103/57/12 см
Доступний для замовлення в кольорах: Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі






Розмір упаковки: 103/57/12 см
Доступний для замовлення в кольорах: Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у пазобраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


