Тумба з дверцятами під телевізор FHG-0106
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1400/В 361/Г 403 мм




Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 20 кг
Розмір упаковки: 149/48/8 см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 361 мм |
| Глибина тумби | 403 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

