
Тумба під TV з двома ящиками з полицями, фасади без ручок FHST-205 Білий
3 339 ₴
- В наявності
- Код: ft-205-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під TV з двома ящиками з полицями, глянсові фасади без ручок FHST-205
помістить на собі плаский телевізор практично будь-якої діагоналі.
Збоку в корпусі є дві полиці для мультимедіа системи, а зліва і по центру - дві закриті шафки для ТВ-аксесуарів.
Стильна та ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Містка тумба з двома дверцятами та відкритими полицями
- Сучасний дизайн
- Фасади без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 1500 / В 430 / Г 450 мм





Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 38 кг
Тумба упакована в 2 пачки:
1) 157*52*8 см. 35кг.
2) 60*23*8 см. 3кг.
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома/Білий фасад, Бетон/Білий фасад, Венге Темний/Білий фасад, Антрацит/Білий Фасад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання
