Полиця настінна, навісна для книг та декору FHT-8
Сучасне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Завдяки своїй формі гармонічно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1048/В 600/Г 180 мм












Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 9 кг
Розмір упаковки: 90/25/11см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома/Білий, Бетон/Білий, Венге Темний/Білий, Антрацит/Білий, Білий/Дуб Сонома,
Білий/Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1048 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання



