
Полиця настінна, навісна для книг та декору FHT-10 Білий
1 128 ₴
- В наявності
- Код: ft-10-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця настінна, навісна для книг та декору FHT-10
Сучасне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Завдяки своїй формі гармонічно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1120 / В850 / Г 250 мм






Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 13 кг
Розмір упаковки: 87/32/11см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 850 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1120 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 6 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


