
Полиця настінна, містка, навісна для книг та декору FHT-11 Білий
1 256 ₴
- В наявності
- Код: ft-11-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця настінна, навісна для книг та декору FHT-11
Сучасне рішення для зберігання книг, сувенірів та будь-яких дрібних речей. Завдяки своїй формі гармонічно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1010/В 600/Г 180 мм










Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 13 кг
Розмір упаковки: 68 / 26 / 17 см
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Білий/Бетон,
Венге Темний/Білий, Дуб Сонома/Білий, Антрацит/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1010 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів | 6 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 8 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.

