Комод на 3 ящики без ручок FHT-214
Компактний сучасний комод без ручок
Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800/В 755/Г 400 мм










Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 31 кг
Розмір упаковки:
1) 900 * 500 * 140
25кг
2) 870 * 260 * 65
6кг
Доступний для замовлення в чотирьох кольорах:
БІЛИЙ, ДУБ СОНОМА, БЕТОН, ВЕНГЕ ТЕМНИЙ, АНТРАЦИТ, ДУБ АППАЛАЧІ
ДУБ СОНОМА КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
БЕТОН КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
ВЕНГЕ ТЕМНИЙ КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
АНТРАЦИТ КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
БІЛИЙ КОРПУС/ДУБ СОНОМА ФАСАД
БІЛИЙ КОРПУС/АНТРАЦИТ ФАСАД
АНТРАЦИТ КОРПУС/ДУБ СОНОМА ФАСАД
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 76 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 291 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання




