
Комод на 4 ящики з тонкою чорною ручкою FHTX-04
Великий сучасний комод із тонкою дизайнерською ручкою
Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000/В 1014/Г 544 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 69 кг
Розмір упаковки:
1) 1080*310*85 11кг
2) 1085*620*90 28кг
1) 1035*570*110 30кг
Доступний для замовлення в кольорах:
БІЛИЙ, ДУБ СОНОМА, БЕТОН, ВЕНГЕ ТЕМНИЙ, АНТРАЦИТ, ДУБ АППАЛАЧІ
ДУБ СОНОМА КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
БЕТОН КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
ВЕНГЕ ТЕМНИЙ КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
АНТРАЦИТ КОРПУС/БІЛИЙ ФАСАД
АНТРАЦИТ КОРПУС/БЕТОН ФАСАД
БІЛИЙ КОРПУС/ДУБ СОНОМА ФАСАД
БІЛИЙ КОРПУС/АНТРАЦИТ ФАСАД
ДУБ СОНОМА КОРПУС/АНТРАЦИТ ФАСАД
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 101 см |
| Глибина комода | 54 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 066 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


















