
Шафа розстібна двох дверна з полицями, і 3 ящиками без ручок FHST-210 Білий
7 664 ₴
- В наявності
- Код: fs-210-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розстібна двох дверна з полицями, і 3 ящиками без ручок
стильна шафа без ручок
за дверцятами полки для речей
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 2110 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 80 кг
Упакований у чотири пачки
Розмір упаковки:
1) 218 * 56 * 5 см. 30кг.
2) 94 * 56 * 15см. 30кг.
3) 141 * 47 * 5 см. 14кг.
4) 87*26*7 див. 6кг.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Білий/Антрацит
Білий/Дуб Сонома
Бетон/Білий
Венге Темний/Білий
Дуб Сонома/Білий
Антрацит/Дуб Сонома
Антрацит/Білий
















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 664 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


