Новинка

Стіл письмовий з ящиками, для ноутбука та комп'ютера без ручок FHT-224 Білий
3 254 ₴
- В наявності
- Код: ft-224-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл з тумбою праворуч на три висувні ящики з фасадами без ручок FHT-224
Стильний та ергономічний стіл виконаний у сучасному стилі
Відмінно підійде як для використання вдома, так і для офісу.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1200/В 750/Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 43 кг.
Стіл упакований в
1) 1240*690*100 мм. 40 кг.
2) 480*260*55 мм. 3 кг.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі
Бетон/Білий
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний/Білий
Антрацит/Білий
Антрацит/Дуб Сонома
Білий/Антрацит













Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 254 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

