Новинка

Тумба ліжкова з 2 ящиками, тумбочка в спальню з фасадами без ручок FHT-225 Білий
1 798 ₴
- В наявності
- Код: ft-225-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна тумба виконана в сучасному стилі
з фасадами без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш , 400 / В 532 / Г , 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 16 кг
Розмір упаковки:
1) 60 * 48 * 11 см. 14кг.
2) 47 * 26 * 5 см. 2кг.
Доступна , для замовлення в кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит
Бетон/Білий
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний/Білий
Антрацит/Білий
Антрацит/Дуб Сонома
Білий/Антрацит












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


