
Тумба навісна приліжкова з 1 ящиком, підвісна тумбочка в спальню FHG-0102 Білий
786 ₴
- В наявності
- Код: fg-0102-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба навісна приліжкова з 1 ящиком, підвісна тумбочка в спальню
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш , 462/В 146/Г 304 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 7,5 кг
Розмір упаковки:
1) 61 * 37 * 9 см. 8кг.
Доступна , для замовлення в кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 15 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Ширина тумби | 46 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


