Журнальний столик, кавовий столик
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм,
Розміри столика (Ш/В/Г):
Ш 1050/В 320/Г 600 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Столик упакований в 1 пачку:
104*67*9 25кг.
Доступний у кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит,
Білий/Бетон
Білий/Дуб Сонома
Білий/Венге Темний
Антрацит/Дуб Сонома
Антрацит/Білий










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Кількість додаткових полиць | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 25 кг |
| Висота столика | 320 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

