
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл на дві висувні ящики з фасадами без ручок FHS-6 Венге Темний/Білий
2 679 ₴
- Немає в наявності
- Код: fs-6-wen-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
Комп'ютерний стіл, письмовий стіл на дві висувні ящики з фасадами без ручок FHS-6









Переваги столу:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з двома ящиками на телескопічних напрямних
- Гарні забарвлення ламінованого ДСП
- Ящики тумби відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1250 / В 755 / Г 516 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 29 кг
Стіл упакована в 1 пачку:
1330*575*110мм.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Дуб Сонома/Білий
Бетон/Білий
Венге Темний/Білий
Антрацит/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 516 мм |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 679 ₴
