Новинка

Тумба під телевізор із ящиками без ручок комод FHT-223 Білий
4 243 ₴
- В наявності
- Код: ft-223-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під телевізор з ящиками без ручок комод FHT-223
Стильна сучасна тумба під телевізор з фасадами без ручок
Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр
Можна використовувати як не високий комод
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1400/В 530/Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки: 36,5 кг
Розмір упаковки:
1) 148/48/10 см. 30кг.
2) 79 / 27 / 10 см. 6,5кг.
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит
Бетон/Білий
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний/Білий
Антрацит/Білий
Антрацит/Дуб Сонома
Білий/Антрацит












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 530 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 243 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


