Новинка

Стелаж полиця для книг та іграшок на 17 різноманітних осередків FHS-18 Білий
2 612 ₴
- В наявності
- Код: fs-18-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж для дому, полиця для книг та іграшок,
17 різноманітних осередків, книжкова шафа FHS-18
Етажерка для книг і декору на 17 різноманітних осередків, стелаж з просторими полицями.
Можна використовувати в вітальні, передпокої, офісі, а також в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 680/В 1447/Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 38 кг
Стелаж упакований у дві пачки:
1.370*370*380мм. 23кг.
2.760*370*120мм. 15кг.
Для грамотного вибору кольору слід враховувати загальний дизайн кімнати, відтінки предметів меблів та іншого інтер'єрного оздоблення.
Стелаж, обраний у певному кольорі, може бути, не тільки функціональним і прагматичним предметом інтер'єру, а й стати важливою складовою його краси.
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аруша, Аппалачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 17 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1447 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 680 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1447 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Ширина шафи | 680 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання









