Стильна шафа на дві двері з відкритими полицями і висувним ящиком
Багатофункціональний можна використовувати під одяг у спальні, прихожій або для документів, книг в офісі, особистому кабінеті.
Шафа оснащена високоякісною фурнітурою BLUM з доводчиком.
Регульованими ніжками CAMAR
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1242 / В 2100 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 115 кг
Запакований у шість пачок
Розмір упаковки:
2125х570х50 мм
1410х570х75 мм
1280х540х85 мм
790х674х70 мм
1010х680х90 мм
360х360х50 мм
Доступний для замовлення у кольорах:
БІЛИЙ
ДУБ СОНОМА
БЕТОН
Антрацит
ВЕНГЕ ТЕМНИЙ
АППАЛАЧІ
АППАЛАЧІ+АНТРАЦИТ
АППАЛАЧІ+БЕТОН
АППАЛАЧІ+ВЕНГЕ
АППАЛАЧІ+Білий
БІЛИЙ+ДУБ СОНОМА
БІЛИЙ+БЕТОН
БІЛИЙ+АНТРАЦИТ
ДУБ СОНОМА+Білий
ДУБ СОНОМА+АНТРАЦИТ
ВЕНГЕ+БІЛИЙ
БЕТОН+АНТРАЦИТ
БЕТОН+БІЛИЙ
АНТРАЦИТ+БІЛИЙ
АНТРАЦИТ+ДУБ СОНОМА
АНТРАЦИТ+БЕТОН




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 124 мм |
| Глибина шафи | 50 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт |
| Наявність замка | Немає |
| Тип мебели | шафа для документів |
| Тип фасаду | двостулковій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 529 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання


