Новинка

Підвісний туалетний столик із двома висувними ящиками FHT-226 Білий
1 629 ₴
- В наявності
- Код: ft-226-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний столик стане відмінним рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах.
Переваги столу:
- Займає мінімальну площу.
- Поверхня, що легко очищається.
- Висувні ящики
Ви також можете використовувати його як маленький письмовий стіл для вашої дитини.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 186 / Г 310
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага упаковки:
Розмір упаковки:
Доступний для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі, Аруша, Капучино








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 19 см |
| Глибина консолі | 31 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 19 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Довжина столика | 100 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання

