Новинка

Стильна тумба виконана в сучасному стилі
з фасадами без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш , 400 / В 760 / Г , 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 22 кг
Розмір упаковки:
1) 82*47*12 cм. 19 кг. ,
2) 47*27*5 см. 3 кг. ,
Доступна , для замовлення в основних кольорах:
Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит, Аруша, Аппалачі, Капучино
Кожен із цих кольорів може комбінуватися з іншим кольором.







































,
,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Сірий, Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 76 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴

