Новинка

Пенал зі штангою та полицями для речей, з фасадами без ручок FHT-218 Антрацит
4 726 ₴
- В наявності
- Код: ft-218-ant
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний пенал на дві двері з фасадами без ручок
Багатофункціональний можна використовувати під одяг у спальні, перехожій
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 500 / В 2117 / Г 498 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 58 кг
Запакований у три пачки
Розмір упаковки:
202х55х5 см. 26 кг.
56х56х15 см. 20кг.
140х56х5 см. 12 кг.
Доступний для замовлення в основних кольорах:
Кожен із кольорів може комбінуватися з один з одним
БІЛИЙ
ДУБ СОНОМА
БЕТОН
АНТРАЦИТ
ВЕНГЕ ТЕМНИЙ
АППАЛАЧІ







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 726 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збирання.

