Стильний пенал з відкритими полицями та висувними ящиками з фасадами без ручок
Телескопічні напрямні повного висування
Багатофункціональний можна використовувати під одяг у спальні, перехожій або для документів, книг в офісі, особистому кабінеті
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 500 / В 2117 / Г 498 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 56 кг
Запакований у три пачки
Розмір упаковки:
220х56х60 см. 27 кг.
56х57х15 см. 25кг.
58х26х6 см. 4 кг.
Доступний для замовлення в основних кольорах:
Кожен із кольорів може комбінуватися з один з одним
БІЛИЙ
ДУБ СОНОМА
БЕТОН
Антрацит
ВЕНГЕ ТЕМНИЙ
КАПУЧІНО
АППАЛАЧІ
АРУША











































Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴


