Стіл обідній в сучасному стилі, підійде для будь-якого інтер'єру. Його стильний вигляд буде чудовим доповненням для компактних приміщень
Матеріал : ДСП ламіноване
Розміри :Ш1100х В700х Г780мм
Стіл доступний в таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Покриття | Без покриття |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 21 кг |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. Вся фурнітура та схема складання в комплекті.

