Стіл обідній в сучасному стилі, підійде для будь-якого інтер'єру. Його стильний вигляд буде чудовим доповненням для компактних приміщень
Матеріал : ДСП ламіноване
Розміри :Ш1100х В700х Г730мм
Стіл доступний в таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Покриття | Без покриття |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 12 кг |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 730 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка в розібраному вигляді Новою Поштою. Вся фурнітура та схема для складання в комплекті

