
Тумба під ТВ Moreli FT-221 підвісна з ящиками без ручок 1500х242х360 мм Білий
3 014 ₴
- В наявності
- Код: ft-221-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна тумба під ТВ з ящиками фасади без ручок Moreli FТ-221 - це чудовий варіант для Вашої вітальні або спальні де буде телевізор. Проста і максимально функціональна тумба під TV прикрасить Вашу кімнату і чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр!
Є можливість компонувати з підвісним столом.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г) Ш 1500/В 242/Г 360 мм
Доступні в таких кольорах: Білий,Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Капучіно, Антрацит, Дуб Аппалачі.
Всі кольори можна комбінувати.









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 242 мм |
| Глибина тумби | 360 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 014 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся фурнітура та схема для складання.

